شرکت فنی مهندسی سهیل آرین مفتخر است با ارائه خدمات: ساخت انواع تجهیزات پزشکی و صنعتی از جمله انواع اتوکلاوهای بیمارستانی و کشاورزی، دستگاههای ساکشن مرکزی و هوای فشرده مدیکال با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت تمام شده و زمان تحویل و ارائه خدمات مشاوره ای آنها را در اختیار مشتریان قرار دهد.
این شرکت تولیدات خود رادر نمونه های متنوعی تولید و به بازار عرضه می کند. نمونه دستگاه ها و تولیدات تجهیزات پزشکی(اتوکلا، هوای فشرده و ساکشن مرکزی) شرکت سهیل آرین در اکثر بیمارستان ها و کلینک های درمانی اصفهان و سراسر کشور در حال بهره برداری می باشد
تمامی دستگاه ها و محصولات از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از نظر تکنولوژی با نمونه های خارجی برابری می کنند. همچنین این دستگاه ها از استاندارد ملی و مجوز اداره تجهیزات پزشکی ایران برخوردار بوده و می توان با اطمینان اقدام به تهیه آنها نمود.
طراحی و تولید و ساخت تجهیزات بیمارستانی ،نیازمند شناخت و آگاهی های لازم در خصوص استحکام مواد و داشتن تمرکز و تجربه لازم در خصوص فرآیند های ساخت می باشند که شرکت فنی مهندسی سهیل آرین با بکارگیری نیروهای متخصص بر این امر فائق آمده است.